Objednání online
Pedikúra i pro muže
Leden - duben omezená pracovní doba

P-Shine

P-Shine je technika úpravy přírodních nehtů a pochází - jako spousta šikovných vynálezů - z Japonska. Císařské gejši se už před staletími pyšnily krásnými, lesklými nehty a nepotřebovaly k tomu žádný bezbarvý lak. Stačilo použít tradiční postup, nanést přípravky ve odpovídajícím pořadí a správným způsobem.
Jde o čistě přírodní manikúru, která podporuje prokrvení a růst nehtů, dodává jim vitaminy, zpevňuje je a zároveň chrání před nepříznivými vlivy. Technika se hodí pro roztřepené, lámavé i nerostoucí nehty, není však vhodná pro nehty tenké nebo zničené. Zato ji ale mohou se ctí využívat i muži, protože je jednoduchá, přirozená a účelná.


P-Shine se provádí zaleštěním včelího vosku do přírodního nehtu. Současně se také prokrví nehtová ploténka a zabezpečí tak její zdravý růst. Nehty po aplikaci mají vysoký lesk a vypadají skvěle. Ošetření se provádí speciální pastou, která leští a vyživuje zároveň. Malé brusné částečky navíc zahladí všechny nerovnosti na povrchu nehtů. Nanášecí hmota se skládá ze včelího vosku, mateří kašičky, křemičité hlinky, jemných parafínů, glycerinu, bentonitu, panthenolu, vitamínů A, E, H a provitaminu B5.

Celá procedura zabere přibližně půl hodiny a její výsledek je viditelný na první pohled. Po dvou dnech od úpravy se nehty mohou i lakovat a odlakovávat, ale je to v podstatě škoda. Stačí P-Shine jednou týdně oživit pudrem za pomoci růžové leštičky a jednou za dva až tři týdny zaleštit leštičkou vosk.

P-Shine je vhodné jak pro ženy, tak pro muže.

Pro udržení výživných vlastností P-Shinu se doporučuje aplikovat P-Shine dvakrát do měsíce.

Objednejte se u mne na P-Shine online ...
Snadné objednání
Rychlý a snadný způsob, jak se pohodlně objednat na konkrétní den a hodinu.

Objednávka ...
Osobní přístup
Vím, že musíte chodit do práce. Proto se můžete objednat i na podvečerní hodiny.

Otevírací doba ...
Kde mě najdete
Pedikúra Prstíky.cz
Renata Růnová
Spojovací 169, Mirošovice

tel: 778 041 222

Mapa ...
Zajímá mě Váš názor
Napište hodnocení na Google
Hodnocení Google