Objednání online
Pedikúra i pro muže
Leden - duben omezená pracovní doba

Pedikúra Prstíky.cz

Pedikúra Prstiky.cz se nachází v Mirošovicích (Střední Čechy). Nabízím klasickou mokrou pedikúru, parafínový zábal, CND Shellac nohou, peeling a P-shine.

Pedikúra je mým koníčkem. Protože se jí věnuji pouze ve svém volném čase, odpovídá tomu i počet volných termínů. Je nutné předem se objednávat online.


Jakožto člen České podiatrické společnosti, profesního sdružení odborníků z řad pedikérů, masérů a fyzioterapeutů, jsem absolvovala řadu školení a certifikací.


Nabízené služby

Klasická mokrá pedikúra

Při mokré pedikúře se pomocí skalpelu opatrně odstraní změkčené kožní přebytky. Následuje úprava nehtů - zastřižení, opilování, změkčení kůžiček a případné zdobení lakem. Na závěr se nohy vyhladí pemzou, ošetří speciálním krémem či olejem a provede se kratší či delší masáž.
Více ...

Peeling

Peeling jemně odstraňuje odumřelou a zrohovatělou kůži a navrací její přirozenou hladkost a jemnost. Používá se na ruce, nohy i celé tělo.
Více ...

CND Shellac

Shellac je unikátní patentovaná UV3 technologie kombinující snadnost lakování s odolností gelu. Neodlupuje se, má extrémní barevnou stálost a vydrží 14 dní.
Více ...

Parafínové zábaly

Parafínový zábal je velmi příjemná a účinná aplikace teplého kosmetického parafínu na ruce, nohy nebo chodidla. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.
Více ...

Snadné objednání
Rychlý a snadný způsob, jak se pohodlně objednat na konkrétní den a hodinu.

Objednávka ...
Osobní přístup
Vím, že musíte chodit do práce. Proto se můžete objednat i na podvečerní hodiny.

Otevírací doba ...
Kde mě najdete
Pedikúra Prstíky.cz
Renata Růnová
Spojovací 169, Mirošovice

tel: 778 041 222

Mapa ...
Zajímá mě Váš názor
Napište hodnocení na Google
Hodnocení Google