Objednání online
Pedikúra i pro muže
Leden - duben omezená pracovní doba

Parafín

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svou schopností zadržovat teplo, prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry.

Parafínové zábaly se používají v kosmetickém průmyslu pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy zvláště při práci na počítači, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

Parafínový zábal je rovněž výborný prostředek pro kombinovanou péči proti celulitidě, postižená místa stehen se natírají štětcem namočeným v rozehřátém parafínu. Parafín má navíc neobyčejnou schopnost zadržovat teplo - prohřívá, zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.

Parafínové zábaly se doporučuje provádět po 4-5 týdnech.

Objednejte si u mne parafínové zábaly online ...
Snadné objednání
Rychlý a snadný způsob, jak se pohodlně objednat na konkrétní den a hodinu.

Objednávka ...
Osobní přístup
Vím, že musíte chodit do práce. Proto se můžete objednat i na podvečerní hodiny.

Otevírací doba ...
Kde mě najdete
Pedikúra Prstíky.cz
Renata Růnová
Spojovací 169, Mirošovice

tel: 778 041 222

Mapa ...
Zajímá mě Váš názor
Napište hodnocení na Google
Hodnocení Google