POZOR
Příjem nových klientů ukončen

Parafín

Parafín je speciální vosk obohacený o vitamín E. Používá se k léčebným i kosmetickým účelům. Vyniká svou schopností zadržovat teplo, prohřívá, uvolňuje, zvyšuje krevní oběh a otevírá póry.

Parafínové zábaly se používají v kosmetickém průmyslu pro výživu a zjemnění kůže rukou, loktů, kolen a chodidel. Mezi nejoblíbenější patří zábaly rukou. Pravidelnými parafínovými zábaly se docílí nejen zpevnění nehtů, krásné jemně hedvábné pokožky, jejímu viditelnému a okamžitému omlazení, ale dojde k uvolnění drobných kloubů, ztuhlého zápěstí, které jsou následkem jednostranné námahy zvláště při práci na počítači, účinek je rychlý a dostavuje se vysoký a okamžitý kosmetický efekt - pokožka je sametově hebká.

Parafínový zábal je rovněž výborný prostředek pro kombinovanou péči proti celulitidě, postižená místa stehen se natírají štětcem namočeným v rozehřátém parafínu. Parafín má navíc neobyčejnou schopnost zadržovat teplo - prohřívá, zvyšuje krevní oběh a otvírá póry. Dochází k celkovému prohřátí, prokrvení a hydrataci ošetřené pokožky.

Parafínové zábaly se doporučuje provádět po 4-5 týdnech.

Objednejte si u mne parafínové zábaly online ...
Snadné objednání
Po zavedení GDPR je online objednání nedostupné. Je možné objednat se pouze telefonicky.

Objednávka ...
Osobní přístup
Vím, že musíte chodit do práce. Proto se můžete objednat buď na podvečerní hodiny, nebo o víkendu.

Otevírací doba ...
Kde mně najdete
Pedikúra Prstíky.cz
Renata Růnová
Spojovací 169, Mirošovice

tel: 778 041 222

Mapa ...
Zajímá mě Váš názor
Napište hodnocení na Google
Hodnocení Google