Objednání online
Pedikúra i pro muže
Leden - duben omezená pracovní doba

O mně

Vítám Vás na stránkách Prstíky.cz

Fotogalerie Prstiky.cz - moderní a příjemné prostředí Od roku 2013 se věnuji klasické mokré pedikúře, která i přes všechny nové typy služeb má své stále pevné místo. V roce 2015 jsem obdržela certifikát na přístrojovou pedikúru, která je trendem dnešní doby a má jistě v mnoha případech své nezastupitelné místo. Vhodná je především pro klienty s těžší formou diabetu.
Rok 2016 se pak v mém životě zapsal především intenzivním vzděláváním. Absolvovala řadu odborných stáží, školení, seminářů a získala tak cenné vědomosti v oblasti podologie a podiatrie. Pro rozšíření služeb byl pak zlomový rok 2017 na pedikúru – manikúru.

V letech 2017 – 2018 jsem úzce spolupracovala s hospicem Dobrého Pastýře v Čerčanech. Tato zkušenost je pro mě nezaplatitelnou praxí a velmi ráda na ni vzpomínám. Spolupráci jsem byla nucena ukončit z důvodu návratu do svého zaměstnání na plný úvazek.

Po zralém uvážení jsem se rozhodla, že rozsah svých služeb omezím jen na to, co považuji za podstatné. Mou srdeční záležitosti byla od počátku klasická mokrá pedikúra se základními službami po ošetření – peeling, lakování, shellack, P-Shine

Muži a pedikúra

Fotogalerie Prstiky.cz - večerní relaxace Ve své provozovně velmi ráda uvítám i muže, kteří když jednou pochopí, že pedikúra NENÍ jen o lakování nohou, ale je především zdravotní záležitosti, která pomůže od bolesti, rádi se vracejí.

Proto PÁNOVÉ nestyďte se přijít !!

Otevírací doba

Pedikúra je POUZE mým koníčkem, u kterého si příjemně odpočinu po náročném dni v kanceláři a dává mi pocit relaxace. Spokojený odcházející klient, je pro mě největší odměnou.
Věnuji se jí pouze v rámci svého volného času a tomu odpovídá i množství volných termínů.

Objednávejte se prosím pouze on-line. Platba je možná jen v hotovosti.


Proto je mé motto:

Ať máte své nožičky, jako dětské tlapičky aneb pedikúra pro všechny

Těším se na Vaši návštěvu !

Renata Růnová